Po prostu fair czyli o banku BPH słów kilka

5
4862
Bank BPH

Jeśli chodzi o pieniądze, każdy oczekuje profesjonalnego podejścia, rzetelności i uczciwości. Szczególnie, jeśli chodzi o powierzenie ich komuś. Dlatego wybierając bank, należy dobrze porównać dostępne na rynku opcje.

Pierwsze wrażenie, czyli wstęp do banku

Wszystkie banki, szczególnie te nowo powstałe, kuszą klientów świetnymi ofertami. Jednak ludzie wyczuleni na znikanie banków, ich fuzje i zmiany nazw bardziej zwracają uwagę na to, jak długo dany bank funkcjonuje na rynku. Bank BPH istnieje od ponad 20 lat, co daje gwarancję solidności i trwałości, co z kolei rodzi zaufanie. Ilość placówek i ich ogólna dostępność też ma ogromne znaczenie. Stacjonarnych oddziałów jest ponad trzysta, a do tego większość spraw można załatwić przez Internet. W czasach, gdy wszystko da się załatwić przez sieć jest to podstawa. Swoje usługi oferuje zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, nie obce są mu również interesy prowadzone z korporacjami. Na standard i profesjonalne podejście składa się wielość doświadczeń, która przemawia sama za siebie, oczywiście na plus. Bezpieczeństwo pieniądzom klientów zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny, którego Bank BPH jest członkiem.
Wspomnieć należy, że Bank BPH prowadzi kampanie edukacyjne Kobieta w świecie finansów i Domowe Finanse, oraz prowadził akcję Zwykły Bohater. Rozpoznawalny, uczciwy, po prostu idealny partner do spraw finansów

Konta osobiste dla każdego

Bank oferuje konta osobiste dopasowane do potrzeb każdego klienta. W swej ofercie posiada ich sześć. Odnajdzie się tu zarówno osoba poniżej 18 roku życia, jak i ktoś, kto pracuje za granicą. Bank nie zapomina o ludziach wolących prowadzić konto w sieci, ale również nie zaniedbuje klientów wolących kontakt twarzą w twarz w oddziale. Jasne zasady, prosta i czytelna tabela opłat i prowizji pomoże wybrać produkt dopasowany pod każdym względem do potrzeb i oczekiwań klienta.

Główne zalety, czyli czemu akurat ten bank, a czemu nie, czyli i o wadach słów parę

Bank BPH jest bankiem rozpoznawalnym i cenionym przez klientów. Nie tylko dzięki bogatej ofercie kont osobistych, kredytów i lokat. To jest ważne, ale równie ważny jest człowiek. I do niego z ogromną dozą zrozumienia, cierpliwości i dobrych chęci wychodzą konsultanci Banku BPH. Doskonale zorientowani w ofercie, mili, uprzejmi i ceniący klienta są zwieńczeniem banku, który zawsze jest fair.
Niestety banki nie są instytucjami charytatywnymi i nie są pozbawione wad. Bank BPH jest jednym z droższych banków. Opłaty za prowadzenie konta i te pobierane za kartę nie są niskie. Również wysokość opłat za monity i sposób ich przeprowadzania pozostawia wiele do życzenia.

5 KOMENTARZE

  1. Ja zdecydowałem się na mBank, w którym wszystko miało być darmowe. Na początku może i było, ale małymi kroczkami wprowadzono całe stado opłat. No trzeba jakoś zapłacić za te pootwierane placówki banku internetowego.

  2. Cenię sobie bank BPH, chociaż faktyczne coraz częściej odczuwam co niektóre opłaty i zastanawiam się nad przeniesieniem konta gdzie nie będzie tak kosztownie.

  3. Na razie konta jeszcze nie mam, wszystkie operacje załatwiam przez konto mamy. Ale jak już będę je otwierać, to na pewno nie zdecyduję się na bank gdzie sporo zapłacę za prowadzenie i za wszelkie inne sprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Przepisz poniższy kod z obrazka i pokaż nam czy jesteś człowiekiem ;-)