Lista grup katalogów na wp-kat (WordPress)

42
11576
Lista wp-kat

Katalogi na WordPressie przy użyciu wtyczki WP-KAT autorstwa Grzegorza Roli robią ostatnimi czasy furorę. Różni ludzie od zawodowych pozycjonerów po amatorów, poszukują w internecie grup na wyżej wymienionym skrypcie. Postanowiłem ułatwić im robotę i stworzyć taki spis 😉 Jeśli kogoś pominąłem, proszę o informację przez zakładkę Kontakt. O tym co tak wszystkich zachwyca w WP-KATACH można poczytać na PiO. Od siebie tylko dodam, że wpisy w takich katalogach błyskawicznie się indeksują, a sam WordPress jest lubiany prze gugiela 😉

Lista WP-KATÓW

Lp Adres Właściciel PR Liczba Katalogów Cena
1 wp-kat.pl Kursor 4-0 121 24,60 PLN
2 seoplatforma.pl StrefaPC 4-0 100 25 PLN
3 katalogistron.eu Achil 4-1 50 10 PLN
4 tamia.pl zyga435 3-0 100 12,30 PLN
5 gumisstudio.com Gumiss 2-0 25 6 PLN
6 smerfstudio.com 2-0 25 6 PLN
7 netmisja.pl blake 1-0 100 18,45 PLN
8 imperium-reklamy.pl homoklikus 2-0 10 Jeszcze za free 😉
9 multikodzik.pl Remberciak 4-0 100 24,60 PLN
10 www.silvkat.pl SilverT 3-0 25 7 PLN
11 seomadness.pl 4-0 100 22,14 PLN
12 akonka.priv.pl Neonex 0-0 100 36,90 PLN
13 multikodzik.com.pl Remberciak 3-0 101 24,60 PLN

Kolejność przypadkowa. Kolumna „Właściciel” prezentuje nicki z PiO, „PR” – przedział PageRank od najlepszego katalogu do najsłabszego, „Cena” – koszt najtańszego multikodu w grupie.

Życzę wszystkim wysokich pozycji 🙂

42 KOMENTARZE

 1. Oooo, właśnie tego szukałem. Dziękuję! Super, że przygotowałeś taką listę :-)Z pewnością będę wpis polecał dalej 🙂 Swoją drogą, ciekawe, czy któryś z nich należy do autora tego wpisu, hehe ;p

  Pozdrawiam i dzięki!

 2. Witam
  Brakuję mi w owym spisie dwóch myslę że wkrótce bardzo mocno liczących się grup tj. multikodzik.pl która działa już od dobrego miesiąca i drugiej grupy katalogów wp z tej samej „rodziny” tj multikodzik.com.pl jeżeli możesz to proszę dopisz do listy.
  pozdr

 3. Tak mnie natchnęło, że powinienem chyba zainteresować się tą wtyczką. Skoro jest na wordpresie to musi ładnie się indeksować. Ciekawe jak z obciążeniem serwisu? Choć można jakąś wtyczkę do keszu zainstalować i powinno być ok.

  Szkoda, że wtyczka ta jest trochę droga. Ma może ktoś jakiś kod albo wie o jakiejś promocji na nią? 🙂

 4. Bardzo przydatny spis katalogów, z niektórych korzystałem, a z innych chyba zacznę 🙂 Gdzieś miałem jeszcze parę innych takich zborów, ale mogą być już nieaktualne, więc czas odświeżyć listę. Dziękuję bardzo i polecam 🙂

 5. Krótki, ale bardzo wartościowy wpis, z pewnością przyda się niejednemu blogowiczowi, który wie co nieco o katalogowaniu.

  Swoją drogą cena 25 złotych za wpis robi wrażenie i z pewnością tam musi być moc linka 🙂

  Pozdrawiam

 6. Aktualnie to moim zdaniem najlepszy skrypt pod katalogi w Polsce. SEOKaty to powoli przeżytek. PKSi było fajne na początku, teraz do spam katalogu się nadaję.

  Mama nadzieje, że wszystkie katalogi na tym skrypcie będą prowadzone jak katalogi właściciela tej strony. Bardzo dobra moderacja

 7. Fajnie że ktoś robi coś takiego i udostępnia tą wiedzę za darmo. Generalnie mam wrażenie że wszelkiej maści katalogi odchodzą do lamusa. G już uodpornił się na taki farmy linków. Teraz aby zaistnieć w sieci trzeba się trochę natrudzić, zainwestować trochę $$$

 8. Grupka katalogów bardzo ciekawa, szkoda że nie ma więcej danych, ile katów z PR0, 1, 2…
  We wpisie brakuje też nowych grup katalogów na wpkat, które ostatnio się pojawiły ale cóż, wszystkiego mieć nie można, grupka i tak jest pokaźna. Pozdrawiam!

 9. Witam
  Wp-katy mają świetne wyniki jak dla mnie to rewelacja. Autor cały czas rozwija skrypt to też duży plus, a więc pogratulować bardzo fajnego projektu oby tak dalej. Skoro już tu jestem to bardzo proszę o dopisanie jeszcze jednej nowej grupy multikodzik.com.pl.
  Zapraszam pisać na meila na start rabaty nawet do 50 %
  Dziękuję z góry za dopisanie multikodzik.com.pl do listy
  pozdr

 10. Dzięki za listę. Przyda się szczególnie darmowy multikod :D. Także grupa katalogów za 25 robi wrażenie- warto zainwestować.
  Po za tym szkoda, że nie ma multi kodów gdzie są katalogi z wysokim PR i TR 🙂

 11. Ciekawy skrypcik, mam nadzieję że będzie aktualizowany także jak już „szał” trochę przejdzie. Póki co, bardzo na plus, jak wszystkie oryginalne pomysły, które cechują się praktycznym zastosowaniem. Na dodatkową uwagę, jak już zostało to wspomniane, zasługuje jakość wykonania i restrykcyjna moderacja. Pozdrawiam!

 12. Dziękuję za listę 🙂 Do tej pory korzystałem z multikodów, albo zlecałem komuś dodawanie mojej strony (z powodu braku czasu), ale być może uda mi się przejrzeć umieszczone na tej liście i przywalczyć 🙂

 13. Ciekawa lista i powiem nawet, że dość tanio w poraównaniu do liczby katalogów. A poza tym w katalogach wpkat panuje, jak do tej pory porządek i ciężko jest znaleźć katalog wpkat, który byłby darmowy.

 14. Osobiście skorzystałem z kilku grup, na PiO zgarnąłem do większości kody. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić takie grupy jak wp-kat kursora, strefapc, katalogistron.eu, gumisiowe i smerfy, silvert. Szybka indeksacja, mocne linki, polecam WP-Katy!

  • @Kamilos: Wszystkie te które wymieniłeś są świetne – przede wszystkim szybki indeksacja jest ogromnym plusem. Ciekawi mnie, czy WP-Katy wypchną kiedyś SEO Katalog – jako przodujący w Polsce katalog stron WWW.

 15. Ja również korzystałem z pracy pozycjonera. Wykupywałem pakiet katalogów razem z treścią, która tworzona była w jakimś programie. Później zacząłem się tym interesować i znalazłem program półautomatyczny, który szybko pozwala mi stworzenie unikalnych tekstów, zawierających synonimy.
  Dziękuję za listę, ponieważ cena pakietu jest dużo niższa, niż zlecenie dodania strony przez pozycjonera.

 16. Super lista przyda się do zdobywania dodatkowych linków. Jednak ceny wydaje mi się, że są dość wygórowane. Oczywiście jeżeli zależy nam na dobrej jakości linków i tym aby katalog nie zniknął z sieci z dnia na dzień to ok. Jednak tak słabe skórki i modyfikacje powodują, że chyba nie znajdzie się dużo osób, które zdecydują się na dodanie.

 17. Fajny spis katalogów tylko ciekaw jestem jak to się przekłada na pozycjonowanie, większość z tych katalogów na pr 0, część ma linki dofoolow, część nofollow, no nic, chyba trzeba będzie przetestować przynajmniej kilka z tych katalogów 😛

 18. Pytanie tylko czy po Pingwinie 2.0 jest sens jeszcze ich używać? Zaczynam zgadzać się z teorią iż Google oznaczać SPAM i zamiast pomagać szkodzi. Czy ktoś uważa podobnie? Przydała by się artykuł na ten temat.

 19. A czy jest sens płacić za katalogi skoro tyle jest darmowych? Myślę, że na dłuższą metę szkoda na katalogi wydawać pieniędzy, gdyż prędzej czy później odejdą do lamusa.Może jeszcze nie w tym roku, ale kiedyś zapewne to nasąpi.

 20. Też się mi wydaje że katy straciły po Pingwinie. Jeżeli się utrzymały to tylko kilka. Niestety zaczyna się wyścig kto pierwszy znajdzie te które mają wartość. Jak wiadomo wygrywa zawsze najlepszy. Ja już przeczesują net w poszukiwaniach.

 21. Według mnie jest teraz tylko kilka dobrych katalogów, na które warto wrzucać swoje strony – na resztę nawet szkoda marnować czasu. Za zaoszczędzoną kasę można będzie lepiej wynająć jakąś firmę pozycjonerską – przynajmniej mamy pewność, że będzie jakiś efekt.

 22. Grupa katalogów niestety przeważnie posiada Multikody, a to wiąże się ze słabą synonimizacją, nie ma co ukrywać, że często jest to robione niedokładnie. Dlatego duplikaty treść pojawiają się w tych grupach zbyt często a to może wiązać się z szybszym wylotem grup z indexu.

 23. Trochę czasu minęło od Twojego wpisu, ale jak teraz zapatrujesz się na wpkaty? Moim zdaniem zrobiło się z tego straszne śmietnisko, a seokaty mimo wszystko dalej sobie radzą.
  Szkoda bo potencjał był w nich bardzo duży 🙁

 24. Bardzo ciekawe zestawienie. Nie korzystam jeszcze z WP-KAT ale na pewno zwrócę uwagę na ten skrypt. Co więcej może nawet sam założę jakieś swoje darmowe katalogi i zamieścił bym tutaj swoją listę żeby przetestować zainteresowanie.

 25. Może nie na wtyczce wp-kat ale tez na WordPressie działami :). Zapraszamy do odwiedzenia katalogu. Generalnie można stwierdzić, że WordPress bardzo dobrze jest odbierany oraz indeksowany przez Google.

 26. Dzięki za taki ładny zbiór. Kawał dobrej roboty- Można dodawać swoją stronę. Można dodać również ze ta wtyczka bardzo szybko indexuje wpisy. Niestety katalogi są płatne. Z wyglądu są raczej średnie.

 27. Dzięki za listę. Ostatnio już nie wiadomo co działa a co nie działa – więc myślę że skorzystam z tej listy przy moim najbliższym seo – projekcie. Trzeba próbować wszystkiego. Tym bardziej, że jak piszesz, WordPress generalnie wciąż cieszy się zaufaniem G 🙂

 28. Ostatnio jak dodawałem do dodawarki opisy zawierające linki to coś im się pokrzaniło i odwołują się do ich strony i piszę do nich, dzwonię, a oni i tak nie mogą naprawić błędu, bo sami nie wiedzą co się stało, ale może się to za parę dni zmieni i wezmą się w końcu za robote.

 29. Prawda jest taka że darmowe katalogi to tzw. śmietniki gdzie automaty i ludzie wrzucają wszystko.Polecam tylko płatne katalogi jeśli myślisz o poważnym pozycjonowaniu ponieważ są one moderowane i odpowiednio linkowane.

 30. @MArcin Kubik zgadzam się z tobą w 100%, aczkolwiek sztuką jest dotrzeć do jak najlepszych katalogów w korzystnych cenach. Zastanawiam się nad stworzeniem swoich katalogów, na potrzeby pozycjonowania, oczywiście płatnych żeby nie pojawił się ten cały śmietnik automatyczny 🙂

 31. @MarcinKubik zgadzam się z Tobą całkowicie tylko katalogi płatne, ale i tutaj trzeba moim zdaniem mądrze wybierać tak żeby uzyskać jak najlesze wyniki przy jak najniższych nakładach finansowych 🙂 niestety w sieci znajdują się też katalogi w niskich cenach ale są pozbawione większej wartości dla pozycjonera 🙁

 32. Polak potrafi- z precli na katalogi na WP 😀 hehe Ale przyznam szczerze, że pomysł nie jest zły i można znaleźć perełki do których warto dodać stronę. Oczywiście jak ze wszystkimi skryptami taki i z tym niektórzy pobawili się ponadprzeciętnie..

 33. Jak teraz zapatrujecie się na linkowanie z WPKATów? Korzystałem z nich na początku dla swoich stron i szczerze mówią wzrosty pozycji były dość znaczące, aktualnie nie jest już tak kolorowo ale to chyba wpływ na to miała sama zmiana algorytmu Google.

 34. Grupa Silvkat.pl chyba już niestety nie istnieje, niech mnie ktoś poprawi, jeżeli się mylę… seomadness i akonka.priv chyba też

  A poza tym fajne i wygodne narzędzia, dzięki. 🙂
  Jest gdzieś może uaktualniona lista?

 35. Zawsze przydaje się zdobyć kilkadziesiąt linków z katalogów, jednak teraz widzę, że największą moc mają portale społecznościowe ale większość z nich nie daje linków dofollow. Strony rządowe natomiast można łatwo wykorzystać.

  Pozdrawiam 🙂

 36. Na pewno taka lista się przyda 🙂 Tylko szkoda, że nie ma dobrych katalogów bezpłatnych…

  Zaczynam dopiero moją przygodę z SEO ale z tego co mi wiadomo to takie płatne strony niosą za sobą dużo więcej dobrego, tak? Jednak jest to jakieś odsianie tych mało wartościowych stron, tylko szkoda że wyższym kosztem 😛

 37. Jak myślicie, jest jeszcze sens linkowania z katalogów? Wydaje mi się, że wyszukiwarki nauczyły się wykrywać sztuczne linkowanie.. Ostatnio strona poleciała mi bardzo w wynikach a linkowałem ją tylko z katalogów, nie jakimiś rummerami

 38. Ceny trochę dziwnie małe więc nie wiem czy jest sens wchodzić w to… Może dlatego, że same strony mają słabą jakość linków. Nikt mi nigdy nie polecał tych stron więc jeszcze bardziej mi to śmierdzi.

 39. Bardzo drogie te wpisy. Wolę zainwestować 30-40 zł i mieć multikod do katalogów o PR 5,6,7. Jednak katalogi już nie są tak wartościowe – a kiedyś były, strony na trudne frazy przez samo katalogowanie się nie wypozycjonuje, co innego ze stronami które się pozycjonuje na małe miasto lub na mało konkurencyjne frazy.

 40. W dzisiejszych czasach trzeba BARDZO uważać w jakich katalogach umieszcza się wpisy. Lepiej dodać swoją stronę do mniejszej ilości katalogów, a wybrać te lepsze. Nie ma co iść na ilość w tym temacie. Pozdro

 41. Może autor by naszykował jakąś bardziej aktualną listę taki updatę:)
  Na ilość już dawno nie ma co iść,zgadzam się z przedmówcą ale warto też przy kampanii dodawać do tylko dobrych katalogów plus unikalna przemowa:)
  pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Przepisz poniższy kod z obrazka i pokaż nam czy jesteś człowiekiem ;-)