Alior Sync – pierwszy wirtualny bank na świecie

17
6491

Załatwianie formalności w banku bywa uciążliwe i wszyscy, którzy posiadają konto bankowe doskonale o tym wiedzą. Długie kolejki do „okienka”, stos papierków do wypełnienia, czas oczekiwania na wszelkie decyzje ciągnący się w nieskończoność. Wszystko to wkrótce może stać się przeszłością, gdyż na rynek wkroczył Alior Sync – pierwszy wirtualny oddział bankowy. Dostępny jest dla klientów 24 godziny na dobę i za jego pośrednictwem jesteśmy w stanie załatwić wszelkie formalności bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko komputer lub inne urządzenie podłączone do internetu.

Krok w przyszłość w bankowości

Alior Sync jest zdecydowanie najbardziej nowatorskim projektem na skalę światową w bankowości. Oferuje swoje usługi 24 godziny na dobę wszystkim tym, którzy chcą iść z duchem czasu i aktywnie korzystają z nowoczesnych technologii. Za pośrednictwem Alior Sync mogą więc zdalnie zarządzać swoimi bankowymi kontami i niezależnie od tego gdzie są, w łatwy sposób uzyskają dostęp do pełni opcji jakie oferuje bank, wraz z całodobowym wsparciem konsultantów.
Projekt ten jest częścią Alior Banku, który słynie z wprowadzania innowacji technologicznych w bankowości i dzięki temu w ciągu zaledwie 3 lat wypracował sobie solidną pozycję na rynku. Podobne nadzieje wiązane są z Alior Sync. Szacuje się, że w ciągu czterech najbliższych lat będzie on w stanie zdobyć ponad milion klientów.

Co oferuje Alior Sync?

Użytkownik podczas korzystania z Alior Sync ma dostęp do pełnej wizualizacji swojego konta bankowego, ofert i transakcji. Może w szybki i łatwy sposób załatwić wszystkie formalności dotychczas dostępne tylko podczas osobistej wizyty w banku. Dodatkowo ma do dyspozycji konsultanta, z którym może nawiązać kontakt przy pomocy wideokonferencji, lub tekstowo, a wszystko to z poziomu przeglądarki internetowej komputera bądź urządzenia mobilnego 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Produkty oszczędnościowe i cashback

Bezpłatne konto bankowe Alior Sync zapewnia klientom 5% zwrotu wartości zakupów przez internet w postaci CashBack. Dodatkowo oferowane są bezpłatne przelewy, darmowe wypłaty z bankomatów i bogata baza rozrywkowa z darmową muzyką, filmami i grami. Interesującą ofertę stanowią produkty oszczędnościowe z możliwością negocjacji oprocentowania lokat, a także najtańsze na rynku limity rachunku wraz z dwiema kartami kredytowymi do wyboru – Silver i World. Alior Sync umożliwia swoim klientom także ciekawe systemy ratalne na zakupy w internecie przy współpracy z Allegro i PayU.

Integracja z Facebookiem i strefa rozrywki

Ogromna popularność portali społecznościowych nie umknęła uwadze twórców Alior Sync, dzięki czemu został on w pełni zintegrowany z Facebookiem i umożliwia w bardzo prosty i przyjazny sposób przelewy w obrębie listy kontaktów. Jedyny wymóg, to posiadanie adresu e-mail i aktywnego konta PayPal. Alior Sync to jednak nie tylko integracja z portalami społecznościowymi. To także prawdziwe centrum rozrywki, gdzie można obejrzeć film, posłuchać muzyki, czy skorzystać z ciekawych promocji na zakup multimediów.

Aktualizacja
W maju 2014 Alior Sync przeszedł w ręce T-Mobile.

17 KOMENTARZE

  1. Alior Sync dwoi się i troi, żeby zdobywać klientów. To oczywiście odbywa się z korzyścią dla tych ostatnich. Konto w Alior Sync jest faktycznie darmowe, a lokaty są bardzo wysoko oprocentowane i co najważniejsze nie wymagają zakładania konta osobistego. Lepiej korzystać teraz, z biegiem czasu pojawią się pewnie prowizje i opłaty.

  2. Jak dla mnie też żadna nowość, banki online już od dawna oferują większość usług przedstawionych w artykule, a automatyczne i szybkie przelewy między tymi samymi bankami to też nie nowość, nie będe tu reklamować banku ale zachodni ma to od dawna 🙂 pozdrawiam, Oby tylko wraz z ulepszeniami w parze szło bezpieczeństwo.

  3. Swego czasu Sync skusił mnie bardzo ciekawym programem cash back 5% i to było naprawdę coś. Niestety teraz wycofał się z tego zostawiając ów przywilej dla aktywnych klientów czyli takich którzy przelewają na konto bankowe pewną sumę pieniędzy regularnie co miesiąc. I niestety sobie odpuściłem…

  4. Nie bardzo rozumiem na podstawie opisu, dlaczego jest to „pierwszy wirtualny bank na świecie”. Inteligo działa już chyba więcej niż 10 lat, a też jest w pełni wirtualne. No ale może to po prostu taki slogan. Jeśli tak, to OK.

    • Dopiero co dotarłem do tego artykułu i też mnie to zdziwiło. No ale podpisuje się pod słowami użytkownika Jan

  5. Alior Sync przekształcił się T-Mobile, ale kiedy jeszcze zwał się Sync zastanawiałam się nad przejściem do niego. I ciekawym rozwiązaniem wydawał się program cash back, chociaż było z nim sporo nadużyć i go w końcu zmienili. I zostałam w mBanku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Przepisz poniższy kod z obrazka i pokaż nam czy jesteś człowiekiem ;-)